Nejlepší online boxerské hry

0
801
Boxerské hry

Bojové hry byli a vždy zůstanou nejhranějšími a nejoblíbenějšími žánry proč všechny hráče videoher bez ohledu na jejich věk. Bojové téme je tak popullární, že herní vývojáři jej ponechávají ve svých hrách tak, aby bylo relevantní pro maximální počet diváků. Například hra Grand Theft Auto je založena na plnění misí ve kterých se hráči musí oddávat boje s ostatními občany virtuálního města. Zde je seznam bojových a boxerských her, které jsou pro mobily dostupné zdarma. 

Astracraft

Astracraft

Jedná se o hru ve stylu bitevní areny s dobrými bojovnými pohyby. Hráči si vylepšují svoje dovednosti a stroje přidáváním dílů, které získají za každý postup o úroveň výš. Používají je k bitvám s ostatními hráči. Jedná se o online hru pro více hráčů s různými moduly. Nejoblíbenější část je postupné upgradování a přizpůsobování své virtuální postavy ve hře. Bojové prvky běží plynule na špičkové grafice a pohlcující hratelnosti. 

Brawl stars

Jak již název napovídá, v této hře nejsou žádná pravidla kromě jednoho; porazit všechny, dokud nezůstanete sám/a. Hra je mezi hráči. Hráč může porazit až tři ostatní hráče v jedné hře, aby splnil cíl a postoupil o úroveň výš. V režimu boje jedné osoby musí hráč bojovat až do smrti. Je to v podstatě jako Gulaag v Call of Duty: Warzone. Grafika je slušná, ale má svoje omezení. Hra přichází s několika vychytávkami. Je jich tolik, aby Vás na nějakou dobu zaměstnala.

EA Sports UFC

EA Sports UFC je všemi oblíbená. Na výběr je nepřeberné množství z 70 MMA virtuálních bojovníků a slušná grafika. Herní obsah a uživatelské rozhraní jsou interaktivní a uživatelsky přívětivé. Je to dobré pro ty, kteří zrovna začali hrát bojové hry, protože většina ovládání zahrnuje pouze klikání a přejíždění. Můžete upgradovat svého hráče nákupy v rámci aplikace, které se odemykají postupně se zvyšováním úrovně. 

Rocky Legends

Jméno Sylvester Stallone se vynoří okamžitě za jménem Rocky. Filmová kultovní klasika je jediná svého druhu a výkon Stalloneho je legendární. Díky slávě filmu a herce, herní vývojáři spustili video hru – Rocky. Po úspěchu Rockyho vyšla hra Rocky Legends která se ukázala jako ikonická boxerská a elitní hra v těžké váze. 

Rocky Legends byla vydána pro PlayStation 2, Microsoft Xbox and GameCube. Pokračování bylo perfekčním vylepšením svého předchůdce Rockyho. Grafika, rychlost, uživatelské rozhraní, ovládání a integrace umělé inteligence do hry – to vše dělá hru více reálnou. 

Hra je založena na příběhu, ve kterém hráči mohou převzít identitu Rockyho Balboa a jeho boxerských rivalů Apolla Creeda, Clubbera Langa a Ivana Drago. Vývojáři se ujistili, že do hry importovali všechny důležité postavy ze všech pěti filmů ze série. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here