Home Blog

Jaké jsou výhody virtuálního basketbalu?

Virtuální basketbal může být označení pro dva různé termíny. Jedním z nich je virtualizovaná digitální verze hry, jako například Slam Dunk Forever. Dalším jsou virtuální basketbalové akce a kurzy, kde se diváci mohou fyzicky zúčastnit basketbalových akcích. Basketbal může být vyučován online prostřednictvím virtuálních kurzů, abyste mu porozuměli a naučili se ho hrát. 

virtual basketball events

 

Jak efektivní jsou virtuální basketbalové akce?

Virtuální akce umožňují každému hráči postupovat svým vlastním tempem. Cítí se klidněji a méně pod tlakem než při osobním setkání s trenéry. Mohou si vybrat různý typ a intenzitu cvičení, která vyhovuje jejich postavě. Pomáhá jim zlepšovat jejich schopnosti. Mezi některé výhody patří: 

Dálkově neznamená žádné cvičení

Virtuální hry pomáhají hráčům budovat své dovednosti na dálku a vyhnout se pokušení používat internet, sociální média, koukat na filmy, hrát videohry atd. Hráči mají pobyt, jako by cvičili přímo v posilovně. Čas strávený na obrazovce je správně využít. Pomáhá jim to zůstat ve formě a udržet si rutinu fyzické aktivity a socializace na odlehlém místě.

Pohodlí a dostupnost

Hráči denně dojíždějí do tělocvičny, což jim zabere 2-3 hodiny času denně. Virtuální události a programy jsou pohodlné a lehce dostupné. Hráče trénují trenéři a pomáhají jim podle jejich představ a výběru. To jim poskytuje výhodu díky snadné dostupnosti. Trenéři mohou hráče na dálku sledovat a následně jim poskytnout zpětnou vazbu. Hráči tak mohou zapracovat na svých slabých stránkách. 

Budování pozitivního pohledu

Každý sportovec denně bojuje s překážkami a vynakládá velké úsilí na rozvoj svých dovedností. Někdy mají spoustu restů a nejsou schopni výkonu. Pocit méněcennosti se zvyšuje, když čelí této pravdě a porovnávají se s ostatními hráči. Kvůli tomu se hráč může dostat pod nepřiměřený tlak. Díky vzdálenému virtuálnímu programu se hráč této situaci může vyhnout a snadněji si vybuduje odolnost a pozitivní pohled. Nastavení mysl hráče se mění a postupně roste, když zvládne vše překonat.

Building a positive outlook

Povzbuzení a motivace sebe sama

Vzdálený program může povzbudit hráče, aby budovali své dovednosti mimo vnější tlak. Cítí větší vnitřní motivace a budují si zdravé návyky. Učí se jak se chovat v posilovně, termíny a zvyklosti, než se vydají do skutečného světa. Soustředí se pouze na budování svých dovedností a nejsou rozptylování ostatními. 

Soutěživost v rámci komunity

Soutěživost je velmi důležitá pro vlastní růst. Sdílení času stráveného se svými kamarády Vás může povzbudit k větším výkonům. Lze použít online aplikace pro simulaci hry. Hráči mohou soupeřit s ostatními pomocí brýlí pro virtuální realitu. Zdravá soutěživost a socializace aktivuje přední lalok, který je zodpovědný za rozhodování. 

4.místo a cíl 2019

Staňte se profesionálním rozehrávačem ve 4th and Goal 2019. Vybertě si svůj tým a vyhrajte šampionát v roce 2019 ve slavném americkém fotbalu, 4th and goal! Pokud milujete americký fotbal nebo sportovní hry obecně, užijete si hraní této náročné a přesné hry.

Tohle není lehká klikací hra – poskytuje skutečné hry amerického fotbalu a standardní situace – můžete si vybrat různé ofenzivní taktiky a hry, které váš rozehrávač dokončí. Můžete si vyzkoušet vaše dovednosti jako hráč i jako trenér!

Vyberte svou hru a pokuste se o touchdown

Během každé ofenzivní hry si vybíráte jinou formaci do vašeho týmu. Můžete poté kontrolovat rozehrávače a buˇzkusit běhat s míčem, nebo hodit přihrávku jednomu z hráčů v poli. Také musíte mít správné načasování a dávat pozor na obránce. 

Při hraní této fotbalové hry máte na výběr ze tří různých délek zápasů a tří úrovní obtížnosti. Doporučujeme začít s nejlehčí úrovní, během které si zvyknete na ovládání. K dispozici je také sekce s užitečnými tipy, která poskytuje informace o fotbalových hrách a ovládání hry:

5:00 minut 

10:00 minut

15:00 minut

Nováček

Veterán 

Profesionál

Jakmile zvládnete základy, můžete zkusit prodloužit délku zápasu nebo obtížnost Profesionál! Nezapomeňte, že hráč, kterého ovládáte se může pomocí otoček a zvýšení rychlosti pokusit vyhnout útokům obránců. 

Útok je pouze jedna polovina hry – ve 4th and Goal 2019 musíte být také efektivním obráncem. Když má soupeř míč, ujistěte se, že jste zvolili správné obranné nastavení a chytře použijte své útoky, abyste zabránili soupeřovi dát touchdown. 

Proč nezkusit verzi 2019 této hry klasického amerického fotbalu ještě dnes a zjistit, zda máte na to, abyste se stali kvalitním rozehrávačem? Hodně štěstí!

Vývojář

4th and Goal 2019 je vytvořen Tonym Gorbinem. 

Platforma

Webový prohlížeč

Punchers

0

Punchers je 3D boxovací hra s radgoll physics. Používejte pohybové klávesy, abyste se vyhnuli úderům nepřítele a udeřili zpět prostřednictvím náhodných úderů. Můžete hrát proti jiným hráčům nebo proti umělé inteligenci. 

Datum vydání

Květen 2020

Vývoj

Tuto hru vyvinul Vardan Aleksanyan. Doporučujeme podívat se na ostatní bojové hry od tohoto autora ve Striker Dummies and hru intenzivního přecházení silnice v Lampada Street. 

Platforma

Webový prohlížeč

Cricket FRVR

0

Staňte se mistrem kriketu a odpalte úspěšně všechny míče v této jednotlačítkové hře.

Vývojář

Cricket FRVR byl vytvořen Chrisem Benjaminsem.

Platforma

Webový prohlížeč (počítač a mobil)

Plážový volejbal Stickman

Toto je zábavná hra plážového volejbalu! Dejte smeč a vyhrajte zápasy.

Datum vydání

Červenec 2017 (Android)

Prosinec 2018 (iOS)

Prosinec 2019 (WebG)

Vývojář

Stickman Beach Volleyball je vytvořen Yuriy Nikshychem. Podívejte se také na hru Stickman Tennis 3D.

Platformy

Webový prohlížeč

Android

iOS

Spark Chess

0

SparkChess je zábavná a poutavá 3D šachová hra pro více hráčů. Pokud milujete deskové hry a šachy, pak si tuto hru online určitě užijete. Pro začátek si můžete zahrát proti počítači, abyste si zvykli na herní mechanismy a ovládání. Abychom byli fér je nutno říci, že ovládací prvky jsou velmi jednoduché – vše, co musíte udělat je vybrat a přesunout své šachové figurky pomocí levého tlačítka myši. 

Nejlepší online boxerské hry

0

Bojové hry byli a vždy zůstanou nejhranějšími a nejoblíbenějšími žánry proč všechny hráče videoher bez ohledu na jejich věk. Bojové téme je tak popullární, že herní vývojáři jej ponechávají ve svých hrách tak, aby bylo relevantní pro maximální počet diváků. Například hra Grand Theft Auto je založena na plnění misí ve kterých se hráči musí oddávat boje s ostatními občany virtuálního města. Zde je seznam bojových a boxerských her, které jsou pro mobily dostupné zdarma. 

Astracraft

Astracraft

Jedná se o hru ve stylu bitevní areny s dobrými bojovnými pohyby. Hráči si vylepšují svoje dovednosti a stroje přidáváním dílů, které získají za každý postup o úroveň výš. Používají je k bitvám s ostatními hráči. Jedná se o online hru pro více hráčů s různými moduly. Nejoblíbenější část je postupné upgradování a přizpůsobování své virtuální postavy ve hře. Bojové prvky běží plynule na špičkové grafice a pohlcující hratelnosti. 

Brawl stars

Jak již název napovídá, v této hře nejsou žádná pravidla kromě jednoho; porazit všechny, dokud nezůstanete sám/a. Hra je mezi hráči. Hráč může porazit až tři ostatní hráče v jedné hře, aby splnil cíl a postoupil o úroveň výš. V režimu boje jedné osoby musí hráč bojovat až do smrti. Je to v podstatě jako Gulaag v Call of Duty: Warzone. Grafika je slušná, ale má svoje omezení. Hra přichází s několika vychytávkami. Je jich tolik, aby Vás na nějakou dobu zaměstnala.

EA Sports UFC

EA Sports UFC je všemi oblíbená. Na výběr je nepřeberné množství z 70 MMA virtuálních bojovníků a slušná grafika. Herní obsah a uživatelské rozhraní jsou interaktivní a uživatelsky přívětivé. Je to dobré pro ty, kteří zrovna začali hrát bojové hry, protože většina ovládání zahrnuje pouze klikání a přejíždění. Můžete upgradovat svého hráče nákupy v rámci aplikace, které se odemykají postupně se zvyšováním úrovně. 

Rocky Legends

Jméno Sylvester Stallone se vynoří okamžitě za jménem Rocky. Filmová kultovní klasika je jediná svého druhu a výkon Stalloneho je legendární. Díky slávě filmu a herce, herní vývojáři spustili video hru – Rocky. Po úspěchu Rockyho vyšla hra Rocky Legends která se ukázala jako ikonická boxerská a elitní hra v těžké váze. 

Rocky Legends byla vydána pro PlayStation 2, Microsoft Xbox and GameCube. Pokračování bylo perfekčním vylepšením svého předchůdce Rockyho. Grafika, rychlost, uživatelské rozhraní, ovládání a integrace umělé inteligence do hry – to vše dělá hru více reálnou. 

Hra je založena na příběhu, ve kterém hráči mohou převzít identitu Rockyho Balboa a jeho boxerských rivalů Apolla Creeda, Clubbera Langa a Ivana Drago. Vývojáři se ujistili, že do hry importovali všechny důležité postavy ze všech pěti filmů ze série.