4.místo a cíl 2019

0
10104
4th and Goal 2019

Staňte se profesionálním rozehrávačem ve 4th and Goal 2019. Vybertě si svůj tým a vyhrajte šampionát v roce 2019 ve slavném americkém fotbalu, 4th and goal! Pokud milujete americký fotbal nebo sportovní hry obecně, užijete si hraní této náročné a přesné hry.

Tohle není lehká klikací hra – poskytuje skutečné hry amerického fotbalu a standardní situace – můžete si vybrat různé ofenzivní taktiky a hry, které váš rozehrávač dokončí. Můžete si vyzkoušet vaše dovednosti jako hráč i jako trenér!

Vyberte svou hru a pokuste se o touchdown

Během každé ofenzivní hry si vybíráte jinou formaci do vašeho týmu. Můžete poté kontrolovat rozehrávače a buˇzkusit běhat s míčem, nebo hodit přihrávku jednomu z hráčů v poli. Také musíte mít správné načasování a dávat pozor na obránce. 

Při hraní této fotbalové hry máte na výběr ze tří různých délek zápasů a tří úrovní obtížnosti. Doporučujeme začít s nejlehčí úrovní, během které si zvyknete na ovládání. K dispozici je také sekce s užitečnými tipy, která poskytuje informace o fotbalových hrách a ovládání hry:

5:00 minut 

10:00 minut

15:00 minut

Nováček

Veterán 

Profesionál

Jakmile zvládnete základy, můžete zkusit prodloužit délku zápasu nebo obtížnost Profesionál! Nezapomeňte, že hráč, kterého ovládáte se může pomocí otoček a zvýšení rychlosti pokusit vyhnout útokům obránců. 

Útok je pouze jedna polovina hry – ve 4th and Goal 2019 musíte být také efektivním obráncem. Když má soupeř míč, ujistěte se, že jste zvolili správné obranné nastavení a chytře použijte své útoky, abyste zabránili soupeřovi dát touchdown. 

Proč nezkusit verzi 2019 této hry klasického amerického fotbalu ještě dnes a zjistit, zda máte na to, abyste se stali kvalitním rozehrávačem? Hodně štěstí!

Vývojář

4th and Goal 2019 je vytvořen Tonym Gorbinem. 

Platforma

Webový prohlížeč

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here