Jaké jsou výhody virtuálního basketbalu?

0
1054
Virtuální basketbal

Virtuální basketbal může být označení pro dva různé termíny. Jedním z nich je virtualizovaná digitální verze hry, jako například Slam Dunk Forever. Dalším jsou virtuální basketbalové akce a kurzy, kde se diváci mohou fyzicky zúčastnit basketbalových akcích. Basketbal může být vyučován online prostřednictvím virtuálních kurzů, abyste mu porozuměli a naučili se ho hrát. 

virtual basketball events

 

Jak efektivní jsou virtuální basketbalové akce?

Virtuální akce umožňují každému hráči postupovat svým vlastním tempem. Cítí se klidněji a méně pod tlakem než při osobním setkání s trenéry. Mohou si vybrat různý typ a intenzitu cvičení, která vyhovuje jejich postavě. Pomáhá jim zlepšovat jejich schopnosti. Mezi některé výhody patří: 

Dálkově neznamená žádné cvičení

Virtuální hry pomáhají hráčům budovat své dovednosti na dálku a vyhnout se pokušení používat internet, sociální média, koukat na filmy, hrát videohry atd. Hráči mají pobyt, jako by cvičili přímo v posilovně. Čas strávený na obrazovce je správně využít. Pomáhá jim to zůstat ve formě a udržet si rutinu fyzické aktivity a socializace na odlehlém místě.

Pohodlí a dostupnost

Hráči denně dojíždějí do tělocvičny, což jim zabere 2-3 hodiny času denně. Virtuální události a programy jsou pohodlné a lehce dostupné. Hráče trénují trenéři a pomáhají jim podle jejich představ a výběru. To jim poskytuje výhodu díky snadné dostupnosti. Trenéři mohou hráče na dálku sledovat a následně jim poskytnout zpětnou vazbu. Hráči tak mohou zapracovat na svých slabých stránkách. 

Budování pozitivního pohledu

Každý sportovec denně bojuje s překážkami a vynakládá velké úsilí na rozvoj svých dovedností. Někdy mají spoustu restů a nejsou schopni výkonu. Pocit méněcennosti se zvyšuje, když čelí této pravdě a porovnávají se s ostatními hráči. Kvůli tomu se hráč může dostat pod nepřiměřený tlak. Díky vzdálenému virtuálnímu programu se hráč této situaci může vyhnout a snadněji si vybuduje odolnost a pozitivní pohled. Nastavení mysl hráče se mění a postupně roste, když zvládne vše překonat.

Building a positive outlook

Povzbuzení a motivace sebe sama

Vzdálený program může povzbudit hráče, aby budovali své dovednosti mimo vnější tlak. Cítí větší vnitřní motivace a budují si zdravé návyky. Učí se jak se chovat v posilovně, termíny a zvyklosti, než se vydají do skutečného světa. Soustředí se pouze na budování svých dovedností a nejsou rozptylování ostatními. 

Soutěživost v rámci komunity

Soutěživost je velmi důležitá pro vlastní růst. Sdílení času stráveného se svými kamarády Vás může povzbudit k větším výkonům. Lze použít online aplikace pro simulaci hry. Hráči mohou soupeřit s ostatními pomocí brýlí pro virtuální realitu. Zdravá soutěživost a socializace aktivuje přední lalok, který je zodpovědný za rozhodování. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here